Šoubiz

V Latinskej Amerike nakrútia Búrlivé víno. Kto si zahrá naše slovenské hviezdy?

nina.jpg
Zdroj: TV Markíza

Najobľúbenejší slovenský seriál uvidia aj diváci vo Vietname a v Latinskej Amerike natočia jeho vlastnú verziu.

Tomu sa hovorí obrovský úspech! Okrem seriálu Chlapi neplačú expanduje do sveta aj obľúbený rodinný seriál Búrlivé víno. Pôvodnú slovenskú verziu uvidia diváci vo Vietname a formátové práva na jeho adaptáciu boli predané do Latinskej Ameriky a Afriky. My sme sa teraz na chvíľu zasnívali a zamysleli nad tým, ktoré latinskoamerické tváre by mohli zahviezdiť v tamojšej verzii. Charizmatický William Levy ako doktor Martin, zvodná Angelique Boyer ako vinárka Nina alebo kráľovná telenoviel Victoria Ruffo ako Viera? Nuž...

Zdroj: TV Markíza

William Levy ako doktor Martín Roblés. Populárny Kubánec je miláčikom žien na celom svete. Jeho šarmu podľahla aj latino diva Jennifer Lopez. Z obrazoviek televízie Doma je známy z telenoviel Čaro lásky, Nespútaný anjel a od 2. februára ho uvidíte aj v premiérovej telenovele Víťazstvo lásky. Rola doktora by mu bola šitá na mieru. Vyskúšal si ju už aj v reklame na známy nealkoholický nápoj a fonendoskop okolo krku ho robí ešte viac príťažlivejším.

Zdroj: TV Markíza

Angelique Boyer ako vinárka Jimena Sanchézová. Dvadsaťšesťročná kráska sa v našich končinách preslávila hlavne ako potvora Teresa v rovnomennej mexickej telenovele. V domovskej krajine je miláčikom publika a skúsenosti má aj so stvárnením sladkých a trpiacich hrdiniek.

Zdroj: TV Markíza

Victoria Ruffo ako Martínova matka Victoria Roblésová. Kráľovná telenoviel známa z prvej telenovely vysielanej na Slovensku - Jednoducho Mária a ďalšieho hitu Macocha, má už niekoľkoročné skúsenosti s predstaviteľkami milujúcich matiek-trpiteliek.

Zdroj: TV Markíza


Ana Brenda Contreras ako Rebeca Mendízabalová. Mexická herečka má skúsenosti s hraním seriálových mŕch (Maura v Čare lásky) a predstavila sa aj ako nevinná a nežná doktorka (Aurora v Terese). Keďže Rita je kombináciou oboch, latinskoamerická hviezda by bola skvelou voľbou.

Zdroj: TV Markíza

Silvia Navarro ako Eva Sanchézová. Telenovelová kráska má skúsenosti s behaním po kávových plantážach ako Paloma v Keď budeš moja. Dozrela ako víno a teraz je ako stvorená na elegantnú a milujúcu sestru hlavnej hrdinky.

Zdroj: TV Markíza

Fernando Colunga ako Jorge Roblés. Spravodlivý brat hlavného hrdinu a milujúci manžel a otec nemôže v seriáli chýbať.

Zdroj: TV Markíza

Mariana Seoane ako Lorena Ibáñezová. Seriálová mrcha Inge patrí k dôležitej súčasti seriálu. Aj mexická kráska má bohaté skúsenosti so stvárnením telenovelových potvor. Na Slovensku hviezdila v kultovej telenovele Rebeca.

Zdroj: TV Markíza

César Évora ako Demetrio Sanchéz. Milujúci otec a vinár srdcom. Taký je Ivan Dolinský, kľúčová postava Búrlivého vína. V latinskoamerickej verzii by v tejto úlohe mohol zahviezdiť charizmatický rodák z Kuby, ktorý sa v našej domovine preslávil v desiatkach mydlových opier (Medzi láskou a nenávisťou, Právo na lásku, Mariana, dcéra noci, Macocha a ďalšie).BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.