Šoubiz

Žiadny chlap nebude! Kristen Stewart k sebe nasťahovala priateľku

profimedia-0216123554.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Už sú to skoro dva roky, čo sa po Kristeninom boku neobjavil žiadny nový muž. Dnes je už jasné prečo.

Dvadsaťštyriročná americká herečka Kristen Stewart sa síce stala vďaka filmovej Ságe Twilight megahviezdou, ale tak, ako rýchlo jej narástol počet fanúšikov, tak ich začala aj rýchlo strácať. Hoci chce Kristen pokračovať v hereckej kariére a nakrúca jeden film za druhým, akosi si nezvykla na popularitu, čo dáva najavo svojím správaním k novinárom. Neustále je zamračená a usmiatu sme ju nevideli už poriadne dávno. Aj na oficiálnych podujatiach len trochu nadvihne kútiky úst a nič viac. 

Zdroj: Profimedia.sk

Čo sa týka súkromia, tak to si herečka poriadne stráži. Ešte viac potom, ako sa na verejnosť dostali intímne fotky s režisérom Rupertom Sandersom. Vtedy ešte tvorila pár s Robertom Pattinsonom. Nasledoval verejne prepieraný rozchod a aj keď si o pár mesiacov dala dvojica ešte jednu šancu, Robert ju znovu poslal k vode.

Už sú to skoro dva roky, čo sa po Kristeninom boku neobjavil žiadny nový muž. Dnes je už jasné prečo. Mnohí mali podozrenie už dávno, že herečka a jej najlepšia priateľka Alicia Cargile majú aj intímny vzťah, no ani jedna z nich to nepotvrdila. Každý deň a všade ich videli spolu, ale nežnosti si na verejnosti neprejavovali.

Až donedávna. Už pred dvomi týždňami ich prichytili pri bozkávaní na pláži na Havaji. Pred pár dňami ich zase letisku zachytili, ako sa držia za ruky. Podľa najnovších informácií sa Kristen opýtala Alicie, či sa k nej nenasťahuje, pretože by chcela ich vzťah posunúť na ďalšiu úroveň.

USA/nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.