Šoubiz

Krásneho modela našli obeseného! Mal len 21 rokov

model sam.jpg
Zdroj: Facebook

Pár hodín pred smrťou oznámil priateľom na Facebooku, že sa cíti sám.

Modela a začínajúcu televíznu hviezdu Granta Clarea, ktorý mal len 21 rokov, našli v pondelok v skorých ranných hodinách obeseného v rekreačnom parku v meste Newquay v Cornwalle. Grant pracoval tiež ako plavčík a miloval surfovanie. Pár hodín pred smrťou oznámil priateľom na Facebooku, že sa cíti sám. 


Jeho otec priznal, že hoci mal Grant všetko, aj tak trpel depresiami. "Mal zmluvu s modelingovou agentúrou a od apríla mal účinkovať v šou televízie Channel 4. Mala to byť veľká postava. Bol neuveriteľne fit a miloval aktivitu. Vyzeral skvele. Mohol mať všetko. Všade, kde sa pohol, sa za ním dievčatá otáčali. Vždy chcel ísť do armády, ale pre zranenie hrudníka mu to nevyšlo. Tak chodieval pomáhať veteránom každú stredu. Vedeli sme, že trpíí depresiami, ale on vedel aj to, ako veľmi ho milujeme," povedal chlapcov otec.  

Grant tiež pôsobil v miestnom rugby tíme Newquay Hornets RFC. "S ľútosťou vám oznamujeme veľmi smutnú správu o odchode jedného z klubových hráčov. R.I.P. Grant Clarea," napísal tím na sociálnej sieti.

Pekný model nebol sám. Tvoril pár s Vicki Craddock.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.