Šoubiz

Christina Aguilera konečne ukázala dcérku. To sú kukadlá

christina.jpg
Zdroj: People

Od narodenia Summer Rain sú speváčka a jej partner Matt Rutler doslova očarení.

Speváčka Christina Aguilera konečne ukázala dcérku Summer Rain. Najskôr zverejnila na sociálnej sieti len zozadu, čiže sa aj tak nikto nedozvedel, ako jej druhé dieťa vyzerá. Teraz je už jasné, prečo. Americké hviezdy totiž dokážu pekné peniaze zarobiť na svadobných fotkách či fotkách detí. Magazín People ponúkol speváčke zrejme najviac peňazí a exkluzívne fotografie sú na svete.

"Nemala som slov," opisuje 34-ročná hviezda chvíle po pôrode dcéry. "Doslova bola ako anjelik. Okamžite sme sa na seba naviazali a ovládol ma neskutočný pocit pokoja. Cítila som, že sme duševne prepojené," hovorí Christina. 


Od narodenia Summer Rain sú speváčka a jej partner Matt Rutler doslova očarení. Pol roka ich malé dievčatko každý deň niečím uchváti. "Jej úsmev rozžiari celú miestnosť a mne a jej oteckovi sa okamžite roztopí srdce. Veľa sa smeje," hovorí Aguilera.

Christina, ktorá v nedeľu získala cenu Grammy spolu s A Great Big World za najlepší popový duet Say Something, si dala prestávku od hudby a šou The Voice, aby sa mohla venovať deťom. Koncom februára sa ale vracia do kresla koučky už v ôsmej sérii a začína pracovať na novom albume. 


"Rozhodne nie je ľahké venovať sa rodine aj kariére. Materstvo je práca na plný úväzok. Moje deti sú pre mňa všetko," hovorí speváčka. "Jasné, že robíme aj chyby, ale musíte to prestať riešiť a ísť ďalej. Najdôležitejšie je, že svoje dieťa milujete a urobíte pre ne všetko. Oni sú stredom môjho vesmíru," dodáva pre magazín People.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.