Šoubiz

Najstaršia topmodelka sveta je nádherná aj v 83. rokoch!

modelka4.jpg

Carmen, ktorá má talianske a maďarské korene, bola trikrát vydatá a ešte raz zasnúbená.

Najstaršia supermodelka Carmen Dell´Orefice vyráža na aktuálnej obálke magazínu New You dych. Osemdesiatriročná rodená Newyorčanka, ktorá sa na obálke magazínu Vogue objavila prvýkrát v 15-tich rokoch, prehovorila otvorene o všetkom, čo sa týka jej kariéry - ako si 70 rokov udržiavala štíhlu postavu, že si stále užíva sex aj napriek vysokému veku a tiež o tom, ako sa pripravuje na smrť. 


"Samozrejme, že mám stále aktívny sexuálny život, prečo nie? Veď aj s autom je to rovnako. Musíte s ním stále jazdiť, aby motor dobre bežal a všetko bolo poriadne naolejované a pripravené," prirovnala modelka sex ku vozidlám.

Carmen, ktorá má talianske a maďarské korene, bola trikrát vydatá a ešte raz zasnúbená. Nechce prezrádzať konkrétne mená, ale ako sama tvrdí, vždy má po svojom boku nejakého priateľa. Na otázku, ako sa sexuálne udržiava vo forme, odpovedala, že vie, ako samú seba potešiť. 


A prečo mala toľko partnerov? "Pretože nikdy neboli v sexe tí praví. Veď sex je ako dýchanie, úplne prirodzený. Nemali by sme sa riadiť tým, čo do nás hučia rodičia ohľadom tejto veci," končí na tému sex.

Ako sa teda roky udržiava taká štíhla? "Mám veľký apetít a nepočítam kalórie. Jedlo je vášeň. Nemala som problémy s priberaním, pretože má skvelý metabolizmus. Nilkto mi nikdy nemohol siahnuť na zmrzlinu. To je moja závislosť. Jeden by si myslel, že to bude oblečenie, ale nie je to tak," hovorí Carmen. Tajným trikom modelky je špenát, najlepšie surový alebo dusený na vode.


Carmen otvorene prehovorila aj o príprave na smrť. Jej blízky priatelia postupne odchádzajú. "Oni ma na to pripravili, tým, že som videla, ako aktívne a skvele žili. Väčšina ľudí to nevie a smrti sa boja. Ale je to súčasť života," hovorí modelka.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.