Šoubiz

Otrasné nohy na móle! Takto má vyzerať modelka?

amber2.jpg

Je pekné, že sa konečne na móle presadzujú aj ženy s krivkami. Ale tie skutočne krásne a najmä prirodzene zaoblené a nie silikónové.

Je mimoriadne populárne, že si dizajnéri nevolajú na prehliadky len topmodelky, ale aj známe tváre. Častokrát ale ide o tie, ktoré sa preslávili škandálom a mimoriadne úspechy za sebou nemajú. Jednou takou je aj Amber Rose, ktorá včera predvádzala na New York Fashion Week pre dizajnérku Laurel DeWitt, ktorá sa vo svojej novej kolekcii inšpirovala mimozemskou civilizáciou.


Jej modely boli skutočne odvážne a jeden z nich mala aj tanečnica a exmanželka rapera Wiza Khalifu. Pod ním mala telové body, ale na prvý pohľad to vyzeralo tak, že nemá ani len nohavičky. Našťastie teda neukázala to najintímnejšie. Ale za to jej široké stehná a poriadnu celulitídu áno. Detailnejšiu foto nájdete TU!

Je pekné, že sa konečne na móle presadzujú aj ženy s krivkami. Ale tie skutočne krásne a najmä prirodzene zaoblené a nie silikónové, ako je to v tomto prípade. Vám sa Amber páči?


NEW YORK/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti