Šoubiz

Fanúšikovia Katy Perry pozor! V obehu sú falošné vstupenky

Katy Perry na Super Bowl.
Zdroj: TASR

Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná! Všetky vstupenky budú pri vstupe do haly podliehať kontrole čiarového kódu cez turniketový systém.

Organizátor bratislavského koncertu Katy Perry, ktorý sa bude konať 27.2.2015 v Slovnaft aréne - Zimný štadión O. Nepelu zistil, že sa do obehu dostali falošné vstupenky. Majitelia týchto falošných vstupeniek sa ich pokúšajú predať cez rôzne portály resp. cez priekupníkov.

Z toho dôvodu upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach spoločností Ticketportal, Eventim a Predpredaj, resp. cez stránku organizátora koncertu www.xl.sk.

ZNEHODNOTENÁ ALEBO DODATOČNE UPRAVOVANÁ VSTUPENKA JE NEPLATNÁ! Všetky vstupenky budú pri vstupe do haly podliehať kontrole čiarového kódu cez turniketový systém. Držiteľ vstupenky s čiarovým kódom, ktorý nebude akceptovaný čítacím systémom, nebude vpustený na koncert.

Vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona.

BRATISLAVA/PR Článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.