Šoubiz

Paloma z Keď budeš moja je tehotná!

Silvia Navarro (foto: Twitter)
Silvia Navarro (foto: Twitter)

Mexická herečka Silvia Navarro túto radostnú správu oficiálne potvrdila v jednej z mexických televízií!

Predstaviteľka najznámejšej seriálovej zberačky kávy Palomy z kultovej telenovely Keď budeš moja, krásna mexická herečka Silvia Navarro, je tehotná! Hoci len nedávno v médiách vyhlasovala, že rodinu zatiaľ neplánuje, podľa mexických médií je v druhom mesiaci tehotenstva. 

Správu dokonca potvrdila aj v televíznej relácii jednej z tamojších televízií a vzápätí aj na sociálnej sieti: „Boh mi zoslal do mojej cesty bytosť, ktorá ešte ani nevie, že ju milujem najviac na svete! Dnes s hrdosťou a predovšetkým s láskou vám chcem povedať, že budem MAMA!!!" V tridsiatich šiestich rokoch sa tak už o niekoľko mesiacov dočká svojho prvého potomka. Oteckom je herečkin priateľ Gerardo Casanova, s ktorým randí vyše troch rokov.

Silvia momentálne v domovskej krajine účinkuje v telenovele Moje srdce patrí tebe (Mi corazón es tuyo), kde stvárňuje postavu Any, ktorá cez deň pracuje u vdovca ako opatrovateľka siedmich detí a v noci tancuje pri tyči! Natáčanie telenovely sa však blíži ku koncu a Silvia tak bude mať čas na oddych a dôsledné vychutnávanie najkrajšieho obdobia v živote každej ženy.

https://www.youtube.com/watch?v=3sfCf_fivdw


MEXIKO/ doma.markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.