Šoubiz

Títo mladí ľudia si užijú koncert Katy Perry vďaka Nadácii Televízie Markíza

nadacia.jpg

Spolu s doprovodom si tak vychutnajú koncert svetovej hudobnej hviezdy.

Svetová hudobná hviezda Katy Perry už 27. februára poteší fanúšikov skvelou šou na koncerte v bratislavskej Slovnaft aréne. V predaji je ešte posledných 500 lístkov na koncert. Nie každý má ale to šťastie či dostatok prostriedkov, aby si mohol dovoliť pozrieť si svoju obľúbenú speváčku naživo.Nadácia Televízie Markíza sa rozhodla urobiť radosť štyrom hendikepovaným mladým ľuďom na vozíčku a ich doprovodu, ktorým odovzdala lístky v spolupráci s občianskym združením Detský fond Slovenskej republiky. Ten je jednou z partnerských organizácií Nadácie Televízie Markíza a prostredníctvom Konta bariéry finančne prispieva na pomôcky deťom a mladým ľuďom so zdravotným postihnutím.

Viac informácií aj na facebooku Nadácie Televízie Markíza TU!Meno Katheryn Elizabeth Hudson pozná len málokto, no keď sa povie Katy Perry, väčšina už vie. Tridsaťročná Američanka vtrhla do sveta populárnej hudby ako uragán len nedávno. No na scéne doslova žiari.Katy Perry začínala ako gospelová speváčka, no čoskoro zistila, že svetovú slávu si získa skôr na poli popmusic. Úspech prišiel s prvým hitom I kissed a girl. Ambiciózna umelkyňa si ponúknutú šancu nenechala vziať a kostolné spevy vymenila za vyzývavé oblečenie, ale najmä chytľavé a úspešné skladby.

Jej posledný album Prism, podľa ktorého nazvala aj súčasné svetové turné debutovalo na prvom mieste hitparád hneď v stovke krajín. Predala z neho už 6-miliónov kusov.

Prismatic tour je veľkolepá šou so živou kapelou, množstvom farieb, tanečníkov a kulís. Uprostred toho všetkého však žiari Katy Perry. Spieva naživo a spieva dobre.

BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti