Šoubiz

Idete na koncert Katy Perry? S týmto vás nevpustia dovnútra

Katy Perry
Zdroj: reprofoto GQ

Prečítajte si organizačné pokyny ku koncertu Katy Perry.

Už tento piatok 27.2. 2015 sa uskutoční dlhoočakávaný koncert svetovej hudobnej hviezdy Katy Perry. Fanúšikovia si jej šou vychutnajú v bratislavskej Slovnaft Aréne - Zimný štadión Ondreja Nepelu, ktorý nájdete na ulici Odbojárov 9. Jeho brány sa pre fanúšikov otvoria približne o 18.00 h, koncert sa začína o 19.00 h.

Predskokankou Katy Perry bude nováčik na hudobnej scéne, ktorý už teraz boduje v hitparádach - speváčka Charlie XCX, ktorá bude spievať do 19.35 h. Následne sa pódium pripraví na vystúpenie Katy Perry. Divákov tak čaká vyše dvojhodinová šou.

Ako sa dostanete na štadión? VSTUP na štadión je výsuvnými schodiskami. VSTUP PRE VOZÍČKAROV je označený z ulice Odbojárov cesty. Doprovod vozíčkara musí takisto mať platnú vstupenku. VSTUP do sektora STÁTIE POD PÓDIOM nie je cez výsuvné schodiská, ale z prízemia z ulice Odbojárov, cez osobitnú bránu v ľavej časti štadióna, ktorá bude výrazne označená.

ZOZNAM NEPOVOLENÝCH PREDMETOV Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania koncertu sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu.BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.