Hviezda telenoviel sa zobudila po prehýrenej noci. Chýbali mu semenníky

261BBBC000000578-2969992-image-a-1_1424941738819.jpg
Zdroj: LifeNews

Ženatý herec flirtoval s neznámou blondínou a dokonca prijal pozvanie do sauny. Odvtedy si nič nepamätá.

Ruská polícia pátra po gangu, ktorý mal nadrogovať a nasledovne odstrániť semenníky hercovi Dmitryovi Nikolaevovi. Kriminalisti sa domnievajú, že jedným z členov gangu by mal byť aj lekár. Ľudské orgány zrejme predávajú na čiernom trhu.

Dmitry Nikolaev (30) sa priznal, že aj keď je ženatý, v osudnú noc si dal drink s mladou neznámou blondínou. Prišla za nim do baru po tom, ako odohral predstavenie v malom moskovskom divadle. Muž sa nebránil flirtovaniu a dokonca prijal pozvanie do sauny. Odvtedy si nič nepamätá.


„Herec si len pamätá, že sa bozkávali a mali niekoľko pív," informoval policajný hovorca. Podľa britského portálu DailyMail sa mal Dmitry prebudiť na druhý deň na autobusovej zastávke. Hneď, ako sa dostal z agónie, ucítil prudkú bolesť a všimol si zakrvavené nohavice.

V nemocnici mu povedali, že prišiel o semenníky. Lekári tvrdia, že to bola „čistá práca" a musel to urobiť nejaký lekár. Práve preto sa polícia domnieva, že gangu, ktorý sa zameriava na predaj ľudskych orgánov, pomáha aj doktor. Herca pravdepodobne nadrogovali a potom ho pripravili o časť mužstva.

Pre muža bolo vraj najťažšie vysvetliť to všetko manželke.

MOSKVA/DailyMail, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti