Šoubiz

Táto kráska ulovila upíra Pattinsona

Nettie Wakefield - priateľka Roberta Pattinsona
Zdroj: http://theworldinsidenettieshead.blogspot.sk

Herca pritom ešte donedávna spájali s dcérou Seana Penna.

Britský herec Robert Pattinson sa niekoľko krát ukázal na verejnosti s umelkyňou Nettie Wakefield. Dvojicu spolu prichytili počas sviatkov pri návšteve niekoľkých londýnskych podnikov.

Zdroj: http://theworldinsidenettieshead.blogspot.sk

"Správali sa k sebe prítulne. Snažili sa krotiť, ale Rob sa hral Nettie s vlasmi a vyprovokoval ju tým k milej šarvátke. Napokon sa chichotali ako tínedžeri," prezradil svedok situácie pre denník The Sun. Mladá kráska je veľmi úspešná. Maľuje, usporadúva samostatné výstavy i vlastnú internetovú stránku.

Dvadsaťsedemročného Pattinsona, ktorý sa v máji 2013 po troch rokoch rozišiel s Kristen Stewart, pritom ešte prednedávnom spájali médiá s dcérou Seana Penna Dylan.

Zdroj: Profimedia.sk

Robert Pattinson na seba upozornil ako Cedric Diggory vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005). Skutočne sa však preslávil až o tri roky neskôr, keď stvárnil upíra Edwarda Cullena v prvej zo série snímok ságy Twilight. Zahral si aj v ostatných štyroch častiach, pričom posledná z nich s názvom Twilight sága: Úsvit - 2. časť mala v slovenských kinách premiéru v novembri 2012. Diváci a diváčky ho môžu poznať aj z romantickej drámy Nezabudni na mňa (2010), na ktorej spolupracoval aj ako výkonný producent, či filmov Voda pre slony (2011), Miláčik (2012) alebo Cosmopolis (2012).


LONDÝN/SITA, zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.