Takáto štíhla dlho nebola! Bacuľatá speváčka sa zmenila na sexy kosť

demi.jpg

Ako tínedžerka trpela Demi Lovato poruchami príjmu potravy.

Pustila sa do seba. Speváčka Demi Lovato je známa tým, že je to s jej postavou ako na hojdačke. Raz je veľmi pribratá s dvomi bradami a sadielkom, teraz sa zase môže pýšiť štíhlou postavou. Dvadsaťdvaročná speváčka trpí psychickými problémami, za ktorými boli aj problémy s jedlom. Teraz sa zdá, že má veľmi dobré obdobie.

Zdroj: instagram.com

Cez sociálne siete inšpiruje všetkých svojich fanúšikov a hovorí o tom, ako by mali všetci mať radi svoje telo a nehanbiť sa zaňho. Avšak tiež nepropaguje tučnotu. Aj keď si myslí, že aj s kilami navyše bola krásna. My musíme súhlasiť. V roku 2011 sa pre magazín Seventeen rozhovorila o problémoch, ktoré ju trápili.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: instagram.com

„Vo veľmi mladom veku som sa začala chorobne prejedať. Keď som mala 12 rokov, prestala som jesť úplne, lebo deti v škole sa mi smiali za to, že som bola tučná. Dlho som bojovala s bulímiou. Mala som depresie, nízke sebavedomie a trpela úzkosťou," povedala Demi.

Zdroj: instagram.com

Preto na každého apeluje, aby sa nevzdával. Dostať sa z toho môže každý. A fanúšikovia ju milujú, či má kilá navyše alebo nie.

Zdroj: instagram.com

Zdroj: instagram.com

USA/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti