Bieberova divoká oslava. Nechýbal ani tento veľký sexy zadok

ventura2.jpg

Samozrejme, že mu prišla pogratulovať modelka Hailey Baldwin a tiež kráska, s ktorou ho kedysi nachytali v jednom hoteli, Yovanna Ventura.

Kanadský spevák Justin Bieber oslávil 21. narodeniny a konečne je tak legálne dospelý vo všetkých amerických štátoch. Preto sa už nikto nemôže pohoršovať, ak ho na párty prichytí s pohárikom v ruke. Spevák, ktorý sa však v poslednom čase snaží správať slušne, zverejnil na sociálnej sieti jasný odkaz: "Konečne 21! Som vďačný, že žijem!"


Zdá sa, že mladý a talentovaný spevák prehodnotil priority. Ale takýto vek sa patrí poriadne osláviť. Na Justinovej oslave preto nechýbali jeho sexy kamarátky, s ktorými ho médiá už neraz spájali. Samozrejme, že mu prišla pogratulovať modelka Hailey Baldwin a tiež kráska, s ktorou ho kedysi nachytali v jednom hoteli, Yovanna Ventura. 

 


Tá bola v tom čase neznáma, ale priateľstvo so spevákom ju vynieslo do vyšších kruhov. Mladučká modelka má dnes na Instagrame viac ako 1,7 milióna fanúšikov, ktorí si rozhodne pri prezeraní jej fotiek prídu na svoje. 


Deväťnásťročná Yovanna pravidelne cvičí, čo sa odráža na jej sexy postavičke. Tiež sa radí medzi krásky s väčším svalnatým zadkom a rada sa ním chváli aj na snímkach.

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti