Hlasujte za svoju obľúbenú publicistickú reláciu v ankete Telkáč roka

ZdM0.jpg

Podporte reláciu, ktorú na obrazovkách televízie Markíza pozeráte najradšej.

Anketa Telkáč roka začala svoju históriu v roku 2011. Prostredníctvom online hlasovania môžete podporiť svoje obľúbené programy, seriály, moderátorov, hercov, redaktorov, televíziu. Tento rok môžete hlasovať v jedenástich kategóriách.


Telkáč roka sa stal veľmi obľúbenou anketou najmä pre jej dôveryhodnosť a transparentnosť. Vyhlásenie výsledkov a slávnostné odovzdanie exkluzívnych sošiek víťazom ankety Telkáč roka 2014 sa bude konať 13.3.2015.

Svoj hlas môžete odovzdať aj vašim obľúbeným markizáckym publicistickým reláciám tu.

Reflex- denný magazín zostavený z príbehov, ktorých hlavnými hrdinami ste VY. Reflex vysiela televízia Markíza od 1.5.2006. Je zostavený zo silných ľudských príbehov plných emócií, šokujúcich ba až absurdných občianskych káuz, investigatívnych reportáží, záhad, medicínskych noviniek, zaujímavostí, výročí a šoubizu.


Smotánka- spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné party - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. To je Smotánka.


Teleráno- ranný, dva a polhodinový vysielací blok, určený všetkým vekovým kategóriám. Na obrazovky TV Markíza Teleráno prináša prvé spravodajstvo z domova, zo zahraničia a zo športu, informácie o situácii na cestách, predpoveď počasia a reaguje na horúce témy dňa. Moderátori si do vysielania pozývajú hostí, s ktorými spoločne nastoľujú a rozoberajú zaujímavé témy. Nechýbajú reportáže zo spoločenského a kultúrneho diania, hudobné videoklipy a živá hudba v štúdiu.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti