Šoubiz

Najsexy zločinec sveta je ešte v base a už má modelingovú zmluvu

jeremy.jpg

Tentoraz ale môže začať úplne inak a najmä sa vydať tým správnym smerom.

Keď polícia zverejnila pred rokom na svojej stránke fotku chytených zločincov, takmer sa zrútil internet. Dôvodom bol 30-ročný zlodej a bývalý člen gangu Jeremy Meeks, ktorého pekná tvár a podmanivé oči očarili státisíce žien po celom svete. V komentároch k fotke jedna predbiehala druhú v tom, čo všetko by s ním rady robili. Dokonca vznikla aj zbierka, aby dokázali zaplatiť stanovenú kauciu na jeho prepustenie. 

Zdroj: Profimedia.sk

Ale Jeremy sa trestu aj tak nevyhol a šiel sedieť. Ešte do novembra tohto roka si posedí za mrežami a potom bude voľný. Tentoraz ale môže začať úplne inak a najmä sa vydať tým správnym smerom. Už teraz má na stole lukratívnu ponuku od prestížnej modelingovej agentúry. Takže sa dámy môžu tešiť na jeho prítomnosť na móle prehliadok návrhárov tých najzvučnejších mien.


Vyhral kontrakt u spoločnosti White Cross Management, ktorá mu zaistí pravidelný príjem a celkovo 600-tisíc dolárov. "Vďaka tomu som v pozícii, kedy som schopný zaistiť svoju rodinu a skutočne zmeniť svoj život," povedal Jeremy pre ABC News.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.