Šoubiz

Tehotná Dominika Mirgová zapózovala nahá

dominika.jpg

Dominika sa nenechala nafotiť len so snúbencom Petrom a rodičmi, ale na pľaci vznikli aj intímnejšie fotografie.

Jedna z najúspešnejších Superstaristiek Dominika Mirgová sa už v apríli stane mamou. Na svet privedie chlapčeka, ktorý dostane meno po otcovi Petrovi. Dvojica sa chystá aj na ďalší významný krok v živote. Svoje áno si povedia v auguste tohto roka. 

Zdroj: Mchal Petrík

Aby mali príjemné spomienky na toto krásne obdobie, rozhodli sa ho zachytiť na krásnych fotografiách. Nádherné snímky z dielne fotografa Michala Petríka budú zdobiť ich rodinný album naveky. A raz, keď si ich pozrie aj malý Peťko, bude mať čo obdivovať.

Dominika sa nenechala nafotiť len so snúbencom Petrom a rodičmi, ale na pľaci vznikli aj intímnejšie fotografie. Na jednej z nich leží v spodnej bielizni a bozkáva ju jej priateľ. Na ďalšej je zahalená len v bielej plachte, ktorá jej zakrýva to najintímnejšie. 

Zdroj: Michal Petrík (Photography)

Speváčke tehotenstvo veľmi pristane a ešte viac jej pridalo na kráse. Dominika len tak žiari. Fotografie sú skutočne krásne, nežné a vyžaruje z nich láska k dieťatko, ktoré onedlho privedie na svet. Veď k nej na sociálnej sieti aj napísala: "Budem chrániť tvoje krídla, nech si šťastný pri mame."


BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti