Šoubiz

Cara Delevigne svoju bisexualitu opäť nepotvrdila. Na obzore je nová láska

Cara Delevingne a St. Vincent na nákupoch
Cara Delevingne a St. Vincent na nákupoch Zdroj: Profimedia.sk

Tento raz si po herečke ulovila speváčku známu ako St. Vincent.

Cara Delevingne svoju lásku ku nežnejšiemu pohlaviu očividne nezaprie. Aj keď tvrdí, že je bisexuálka, predsa ženy ju priťahujú viac. Tento raz si po herečke ulovila speváčku známu ako St. Vincent.

Cara sa naposledy spájala s exotickou kráskou Michelle Rodriquez, s ktorou sa bláznili v mori na dovolenke. Dvojica sa ukázala minulý týždeň na BRIT Awards, kde Cara nešetrila v prejavovaní náklonnosti. Svoju polovičku riadne vytancovala, sedeli na jednej stoličke a samozrejme, čo by to bola za láska keby sa aj nebozkávali. Zatiaľ však ani jedna z nich tento vzťah definitívne nepotvrdila. Viacero zdrojov ich však prichytili. To, že tvoria spolu pár, tvrdia aj fanúšici. Na Instagrame sa objavilo video, kde Cara láskyplne hladí St. Vincent.

St Vincet, vlastným menom Annie Clark, v našom malom kraji nie je veľmi známa. No na BRI Awards, bola nominovaná na Best Alternative Music Album a International Female Solo Artist. Prvú kategóriu vyhrala, no v druhej ju porazila kráľovná rebríček Taylor Swift.

No nič iné nám neostáva ako čakať, kým tieto hrdličky svoj vzťah potvrdia a Cara si zapíše do zbierky novú lásku. No nič iné nám neostáva ako čakať, kým tieto hrdličky svoj vzťah potvrdia a Cara si zapíše do zbierky novú lásku.

Zdroj: Profimedia.sk

BRATISLAVA/PIKOŠKY.sk, bh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.