Šoubiz

Prvá liga v Superstar: Pyco moderátorom!

rausch copy2.jpg
Zdroj: Branislav Šimončík

Superstar už pozná prvé meno.

Moderátorom najobľúbenejšej talentovej šou na Slovensku sa stane Martin „Pyco" Rausch! Voľba bola zo strany Markízy úplne jednoznačná. „Martin je nielen skvelý profesionál a jeden z najobľúbenejších moderátorov na Slovensku, ale aj výnimočný kolega. Sme veľmi radi, že prijal ponuku televízie Markíza a stane sa súčasťou projektu Superstar," potvrdila hovorkyňa televízia Markíza Tatiana Tóthová.

Zdroj: Branislav Šimončík

„Superstar je šou, s ktorou som na „veľkom pódiu" v televízii začínal, a mám ju rád. Veľmi si vážim všetky príležitosti, ktoré som odvtedy dostal a ľudí, s ktorými som mohol pracovať. Vďaka nim môžem robiť to, čo mám rád, a moderovanie medzi tieto aktivity určite patrí," reagoval Martin Rausch.

Ak ste doteraz váhali a ľutujete, že ste nenabrali potrebnú odvahu, alebo ak ste nespĺňali vekový limit, prípadne ste sa v speve zdokonalili natoľko, že si trúfate zaujať široké publikum, máte znovu možnosť! Stať sa ňou a zmeniť svoj život môžete aj vy, ale najprv sa musíte do súťaže prihlásiť a prísť na kasting, ktorý sa bude konať v Bratislave, Košiciach a Žiline.

Takže do toho! Neváhajte a prihláste sa, sme zvedaví na každého talentovaného speváka, ktorý má šance na úspech a získa možnosť naštartovať svoju vysnívanú kariéru. Víťaz dokonca s výhrou v hodnote 75-tisíc eur.

Registračný formulár nájdete TU!

BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.