Šoubiz

Sedemnásťročnej hviezde sa všetci pozerali len na prsia!

kylie.jpg

Sama nedávno priznala, že pribrala takmer sedem kíl. Ale zaokrúhlila sa na tých správnych miestach.

Americká reality hviezdička je posledný rok neustále predmetom špekulácií o plastických zákrokoch. Najmladšia nevlastná sestra Kim Kardashian sa totiž narodila s tenkou vrchnou peru a tá sa jej za posledné mesiace nafúkla do obrovských rozmerov. Stále ale popiera, že by to bol výsledok kozmetickej procedúry. 

Zdroj: Profimedia.sk

Okrem toho púta tiež pozornosť plnším dekoltom. Hoci ju obviňujú z toho, že si nechala prsia vylepšiť silikónovými implantátmi, je logické, že tínedžerka je stále vo vývoji a prsia jej môžu stále narásť. Kylie hlavne mala po kom zdediť pekné vnady. Sama nedávno priznala, že pribrala takmer sedem kíl. Ale zaokrúhlila sa na tých správnych miestach. 

Zdroj: Profimedia.sk

To aj náležite využíva. Rada sa predvádza v modeloch, ktoré odhaľujú alebo zvýrazňujú jej prednosti. Napriek tomu, že má len 17 rokov, rada si oblečie modely vhodnejšie pre staršie ženy. Na jej vek je niekedy až príliš odvážna a extravagantná.

Inak tomu nebolo ani počas víkendovej akcie NIB+FAB, kde si obliekla presvitajúce čierne tričko a čiernu podprsenku. Od jej plného a pekného výstrihu málokto dokázal odtrhnúť zrak.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.