Šoubiz

Film vs. realita: Polonahá hviezda 50 Shades of Grey!

dakota uvod.jpg
Zdroj: tmz.com

Dakota predviedla v bikinách skvelú postavičku. Rovnako peknú ako v erotických scénach vo filme.

Dvadsaťpäťročná americká herečka Dakota Johnson donedávna účinkovala vo filmoch len vo vedľajších úlohách. Ale minulý rok nastal zlom. Spomedzi všetkých uchádzačiek sa najviac páčila tvorcom pripravovaného filmu 50 Shades of Grey podľa knižnej predlohy od E.L. James. Získala úlohu študentky Anastasie Steel, ktorá sa zamiluje do dominantného kontrolou posadnutého milionára Christiana Greya. 

Zdroj: Sam Taylor-Johnson

A kolotoč obrovskej slávy sa spustil. Najviac až po uvedení filmu do kín. Len za necelý mesiac zarobil po celom svete viac ako pol miliardy dolárov. Dakota síce za prvý film nezinkasovala veľa, ale za druhé a tretie pokračovanie sa jej plat poriadne zvýši. 


V súčasnosti sa ona a jej kolega Jamie Dornan nemôžu nikam pohnúť bez toho, aby ich neprenasledovali bulvárni fotografi. Dakota si odskočila oddýchnuť do Mexika v spoločnosti jej slávnej mamy Melanie Griffith. Spoločnosť im pri opaľovaní na pláži robila reality hviezda a mama Kim kardashian Kris Jenner. 

Zdroj: tmz.com
 

Zdroj: tmz.com

Dakota predviedla v bikinách skvelú postavičku. Rovnako peknú ako v erotických scénach vo filme. Vďačí za to aj pravidelným tréningom, ktoré musela absolvovať pred a počas nakrúcania. Keď sa má človek úplne odhaliť na pľaci, musí vyzerať skvele. Dakota sa veru má čím pochváliť. Má dokonale ploché bruško a skvelý zadok. Aj v realite a bez úprav!

MEXIKO/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.