Šoubiz

Je ešte viac sexy! Jamie Dornan z 50 Shades of Grey má nový účes

dornan2.jpg

Herec v súčasnosti relaxuje v rodnom Londýne. Fotografi ho zachytili, ako sa venuje svojmu najobľúbenejšiemu koníčku.

Tento chlap by mohol mať na hlave zrejme čokoľvek a stále by vyzeral skvele. Nie pre nič za nič bol Jamie Dornan pred pár rokmi jeden z najúspešnejších modelov. Za sebou má kampane pre niekoľko svetovo známych značiek. Medzi najvýraznejšie patrí práve tá pre Calvina Kleina, kedy jeho telo v spodnej bielizni obdivovali na billboardoch ženy po celom svete. 

Zdroj: DailyMail

Tridsaťdvaročný írsky herec momentálne boduje na hereckom poli. Hoci sa do povedomia mnohých dostal vďaka úlohe Christiana Greya vo filme 50 Shades of Grey, v Írsku a Veľkej Británii bol dobre známy a populárny vďaka postave sériového vraha Paula Spectora v seriáli The Fall z dielne BBC. Bol natoľko presvedčivý, že za svoj výkon získal dve filmové ocenenia. 

Zdroj: DailyMail

Rodák z Belfastu sa momentálne veľmi teší na nakrúcanie tretej série The Fall. V júli tohto roka ho môžu fanúšičky vidieť v Prahe, kde bude nakrúcať film Anthropoid o atentáte na ríšskeho protektora Heydricha v roku 1942. Slovenského atentátnika si zahrá práve Jamie.

Herec v súčasnosti relaxuje v rodnom Londýne. Fotografi ho zachytili, ako sa venuje svojmu najobľúbenejšiemu koníčku - golfu. Jamie predviedol kratší zostrih, ktorý mu veľmi pristane. Fanúšičky ho majú takto a ešte aj s bradou oveľa radšej, ako úplne nahladko oholeného. 


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti