Dara Rolins kedysi a dnes. Ktorá je krajšia?

Dara Rolins

Jej ranná mladosť vraj bola plná omylov.

Dara Rolins pravidelne každú nedeľu rieši na sociálnej sieti nejakú tému. Niečo, čo ju momentálne zamestnáva, nad čím uvažuje alebo čo zaujíma jej fanúšikov. Naposledy otvorila tému starostlivosti o pleť, pretože sa kriticky vyjadrila k "ženskej kráse" a poukazovala na to, že veľa žien rieši svoje nedostatky tým, že ich jednoducho schová alebo zamaskuje.

Sama však priznáva, že obdobie, keď sme vyzerali úplne inak ako modelky z titulných strán, má asi každá žena: "Moja ranná mladosť bola podobných omylov plná", otvorene priznáva Dara. Zároveň však otvorene adresuje ženám aj kritické slová - a to priamo voči nim samým:

"Nechcú si pripustiť kritiku a faktické pripomienky, že chyba je HLAVNE v nich. V tom, ako pristupujú k svojmu telu a HLAVNE - čo jedia...Robia to aj so svojou váhou. Výhovorky, dlhé, volné mikiny, košele. Poznáme:). Robila som úúúúplne to isté, než som dostala rozum! Paradoxom je, že NAJVIAC sa "čertia" slečny, ktoré sú o polovičku mladšie odo mňa a netušia, že dôvod prečo si JA môžem dovoliť kritizovať - je práve môj vek a ODSTRAŠUJÚCI LOOK z doby, keď som bola rovnako stará ako ony. Netušia, že skúsenosť a rady, ktoré im môžem predať, sú k NEZAPLATENIU:))!!! No uznajte samy…Viz. fotokoláž, s ktorou som sa rozhodla ísť dnes na svetlo bóží:)…Oukej, doba bola "iná" a ja som bola vlastne "strašne moderná", ale mala som 20 rokov a vyzerala som horšie než dnes, PO 20-tich ROKOCH PLUS !!! Mamma Mia, Dio Buono:)!...

 

Takto sa dopracovala k božskému telu: Najodvážnejší záber Dary Rolins! Foto v článku!

Dosýta sa vraj nevyspala už poriadne dlho: Dara stále maká na novom dome! Tu sú najnovšie podrobnosti!

Takto vyzeral Rytmus v mladosti: Viete, kto to je? Pozrite, aký namakaný je kontroverzný raper dnes!

BRATISLAVA/ markiza.sk, Narcis

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti