Šoubiz

Dcéry Demi Moore a Brucea Willisa: Všetky do jednej polonahé

tallulah-willis-bikini.jpg

Ešteže majú také sexy postavy po mame.

Kým najstaršia dcéra najznámejšieho rozvedeného hollywoodskeho páru Rumer Willis momentálne žiari v šou Dancing with the Stars, kde z kola na kolo prekvapuje tanečnými schopnosťami, jej sestry na seba upozorňujú škandalóznejším spôsobom.

Rumer bola aj do tretice perfektná. V kostýme, v ktorom predviedla dokonale ploché bruško a vypuklý zadok, vyzerala neuveriteľne sexy. Veď si to pozrite sami. 

This performance is giving us Monday Night Fever! #DWTS #LatinNight

Posted by Dancing with the Stars on 30. březen 2015

Kým Rumer si tancuje a poctivo sa venuje tréningom, jej mladšie sestry sa zabávajú a poriadne vyvádzajú. Dvadsaťtriročná Scout je hrdou feministkou a zástankyňou obnažených pŕs na sociálnej sieti Instagram, ktorá ich zakazuje. A tak ich počas zábavy pri bazéne s kamarátmi opäť hrdo ukázala. Taktiež aj jej povestné chlpaté podpazušia.Pri domácej párty nechýbala ani najmladšia Willisová, Tallulah (21), ktorá sa tiež predviedla v bikinách. Sestry si nafotili fotky v zvodných pózach.Hoci sú dievčatá poriadne bláznivé, jedno treba uznať. Všetky tri sa totiž môžu pochváliť peknými postavami. Nečudo, mali ich po kom zdediť. Veď ich mama Demi Moore zamotala hlavu mnohým mužom. Najmä vďaka úlohe tanečnice pri tyči v snímke Striptíz.
USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.