Madonna výrazne opeknela!

profimedia-0234261725.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Madonna kozmetické zákroky nepoprie, ale jedno treba uznať. Počas odovzdávania hudobných cien vyzerala vynikajúco.

V nedeľu sa v Los Angeles odovzdávali hudobné ocenenia iHeartRadio Music Awards. Spomínané rádio odovzdalo sošky najpredávanejším a najhranejším interpretom. Na pódiu sa vystriedalo niekoľko osobností, ale najčastejšie na ňom bola Taylor Swift. Práve ona si domov odniesla tri ocenenia. Štvrtýkrát len asistovala kráľovnej popu Madonne. Kým Taylor hrala na gitare, Madonna odspievala jej nový singel Ghosttown, ktorý mal premiéru v rádiách 13. marca.

Zdroj: Profimedia.sk

Madonna kozmetické zákroky nepoprie, ale jedno treba uznať. Počas odovzdávania hudobných cien vyzerala vynikajúco. Zvolila jemnejšiu vizáž a spolu s účesom jej výrazne ubrali na veku. To, že si opäť zvolila odvážne oblečenie už nikoho neprekvapilo. Aj vo svojich 56-tich rokoch pravidelne cvičí a môže si to dovoliť. 

Autormi už spomínanej novej piesne je Madonna, Jason Evigan, Evan Bogart a Sean Douglas. Popovú baladu napísali v štúdiu za tri dni. Fanúšikovia sa onedlho dočkajú aj videoklipu. Ten sa nakrúcal v Los Angeles pod režisérskou taktovkou Jonasa Akerlunda, ktorý v minulosti nakrútil speváčke klipy k singlom Ray of Light, Music, American Life, Jump a Celebration. V najnovšom klipe si zahrá Terrence Howard. 

Už teraz je Ghosttown na 20. priečke hudobných rebríčkov vo Fínsku, Maďarsku a Švédsku. V rámci promovania singlu už budúci hit odspievala v šou Le Grand Journal, Che tempo che fa v Taliansku, v šou Jonathana Rossa v Británii a u Ellen DeGeneres. 


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti