Šoubiz

Beckhamovci si kúpili nový luxusný dom. Narazili však na nečakaný problém

Bývalá futbalová hviezda David Beckham a jeho manželka a návrhárka Victoria Beckhamová
Bývalá futbalová hviezda David Beckham a jeho manželka a návrhárka Victoria Beckhamová Zdroj: TASR

Za vilu v prepychovej londýnskej štvrti zaplatil slávny futbalista s manželkou v prepočte 43 miliónov eur.

Dobrých susedov si nekúpite za žiadne peniaze. Svoje o tom vedia aj slávni manželia Beckhamovci, ktorý síce majú nový luxusný dom, nasťahovať sa doň však zatiaľ nemôžu.

Za vilu v prepychovej londýnskej štvrti zaplatil slávny futbalista s manželkou v prepočte 43 miliónov eur a ďalšie milióny chceli investovať do rekonštrukcie. Tá sa však nekoná.

Plány im zmrazili susedia, ktorí prominentnému páru povedali rázne nie a úrady ich rozhodnutie podporili. Žiaden hluk a vonkajšie úpravy fasády si neželajú.

„Ľudia sú na takéto zásahy citliví. Už sú otrávení z toho, že len čo sa jedna rekonštrukcia skončí, druhá sa začne," hovorí jeden z obyvateľov Kensingtonu.

Beckhamovci plánovali prerobiť všetky podlažia.

„Je tu 6 spální, 6 kúpeľní, moderná kuchyňa aj štýlová kinosála," opisuje nový dom realitná maklérka Becky Fatemi.

Interiér susedného domu je ukážkou toho, ako vyzerajú tunajšie nehnuteľnosti po rekonštrukcii, akú chceli aj Beckhamovci. Ich vysnívaný dom mal byť pravdepodobne ešte luxusnejší.

„Určite plánujú mať služobníctvo, herňu pre deti, a Victoria chce zrejme 3 až 4 šatníky, možno aj David," doplnila maklérka.


Slávny pár sa zatiaľ nevzdáva. Žiadosť o rekonštrukciu podal opäť. David a Victoria dúfajú, že sa im pošťastí rovnako ako Robbiemu Williamsovi, ktorému susedia napokon rozsiahle úpravy domu povolili.

Isté je, že keď sa sem Beckhamovci nasťahujú, bude im tu poriadne horúco. Postarajú sa o to nielen susedské vzťahy, ale aj fakt, že nebudú mať klimatizáciu, ktorú im definitívne zamietli.


LONDÝN/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.