Šoubiz

Poznáme mená prvých dvoch porotcov SuperStar!

Pavol Habera, Marta Jandová

Marta Jandová a Pavol Habera

Fenomén hudobnej šou SuperStar je späť a spoločne s ňou aj hviezdna porota! V novom ročníku populárnej speváckej súťaže, ktorú uvedú na jeseň televízie Markíza a Nova, budú hľadať nové talenty Pavol Habera a Marta Jandová!

Pavol Habera má s porotcovaním v SuperStar bohaté skúsenosti a verí, že aj v novej sérii súťaže objaví budúce hviezdy. "So SuperStar to tu všetko pred niekoľkými rokmi začalo a ja som mal to šťastie, že som bol pri tom. Dali sme šancu mnohým spevákom a speváčkam. Niektorí ju využili, niektorí zahodili, ale pre mňa bolo vždy najdôležitejšie zistenie, že v každom ročníku sú ľudia, ktorí sú tak dobrí a talentovaní, že si zaslúžia dostať v živote príležitosť.  Som rád, že aj tento rok znovu dáme niekomu šancu, že budem znova pritom a budem dúfať, že ju poriadne využije. Teším sa na to!"

Svoje hudobné a porotcovské skúsenosti zúročí v novej sérii SuperStar i populárna speváčka Marta Jandová. "Na Superstar se moc těším! Nejen proto, že je to dobrá soutěž, ve které každý, kdo má talent na sebe může upozornit a tím si splnit nějaký ten sen, ale také proto, že jsem měla v roce 2009 v SuperStar svou první porotcovskou zkušenost a vrátím se tak o 6 let zpět. Bude mi zase 34 :-) To je krása."

"Palo aj Marta sú skúsení profesionáli, s ktorými je radosť spolupracovať. Som veľmi rád, že našu ponuku prijali. Už čoskoro oznámime aj ďalšie zloženie poroty," hovorí režisér a kreatívny producent projektu Pepe Majeský.

Do boja o šancu stať sa hviezdou a možnosť zabojovať o výhru v hodnote 75 tisíc eur sa môžu záujemcovia stále hlásiť -
PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE TU!

SuperStar je prvá televízna spevácka šou, ktorá pobláznila celý svet a dodnes slávi obrovské úspechy. Od svojho prvého uvedenia na obrazovky až dosiaľ videlo tento formát celosvetovo 460 miliónov ľudí a bol produkovaný v 52. krajinách. SuperStar objavuje nové spevácke talenty a divákom predstavuje ich dramatickú cestu za vytúženým snom.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prihláste sa na kasting a roztočte to: SuperStar vyniesla do nebies aj Martina Chodúra! Nasledujte ho!

Ben Cristovao tiež využil šancu: Staň sa Superstar aj TY!

Oplatilo sa jej prísť na kasting: Sabina Křováková si žije svoj sen! Žite si ho ako SuperStar aj vy!

Stačí nabrať odvahu a prihlásiť sa: Cmorik zahviezdil v SUPERSTAR a hviezdi dodnes! Šancu máš aj ty!

Každý z vás má šancu: Lukáš Adamec zvíťazil v SuperStar! Staň sa víťazom aj ty!

markiza.sk/nl

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.