Únos českej modelky! Odišla do Ameriky, odvtedy o nej nikto nič nevie

Miriam Bittóvá
Zdroj: facebook.com

Miriam Bittóvá je priateľkou českého herca Miroslava Hrabě.

Je jedenásť dní nezvestná. Do Ameriky odišla 23-ročná modelka Miriam Bittóvá skúsiť šťastie a svoju kariéru niekam posunúť. V Čechách pôsobila aj ako moderátorka, nafotila pikantné snímky pre pánsky magazín a nakrútila reklamu. Jej rodina a priateľ však o nej od 30. decembra nič nevedia.

Zdroj: facebook.com

Sú zdrvení! Miriam má vypnutý telefón a nikomu sa nehlási. Podľa zdroja pre denník Blesk ju jej mama šla do Ameriky hľadať. ,,V decembri odletela do New Yorku kvôli modelingu, lenže jej telefón je odvtedy vypnutý a nikto o nej nič nevie. V Kroměříži, kde bývala, sa pošuškáva, že ju jej mama odišla hľadať. Hovorí sa totiž, že Miriam uniesli," povedal.

Zdroj: facebook.com

Známy herec Miroslav Hrabě, ktorého diváci poznajú najmä z českých seriálov Ordinace v růžové zahrade, Gympl a Pojišťovna sa o svoju priateľku veľmi bojí. ,,Nemáme o Miriam žiadne správy, bojím sa. Mohlo sa stať čokoľvek, ešte k tomu sú teraz v Amerike tie veľké mrazy. Možno len stratila telefón," povedal pre Blesk. Krásnu tmavovlásku má polícia evidovanú ako nezvestnú.

Zdroj: facebook.com
 

Zdroj: www.hrabe.eu

ČESKO/AMERIKA/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti