Šoubiz

Speváčku Pink skritizovali pre kilá navyše. To je jej brilantná odpoveď

pink.jpg

Speváčke sa nepáčili nepekné odkazy niektorých ľudí.

Speváčka Pink poslala neprajníkom brilantnú odpoveď potom, ako sa do nej pustili pre fotografie z benefičnej akcie Odyssey Ball v Regent Beverly Wilshire usporiadanej na počesť jej zosnulej priateľky. Tá prehrala boj so zákernou rakovinou.

Zdroj: Pink

Pink sprevádzal jej manžel Carey Hart. Na sebe mala čiernu elegantnú róbu, v ktorej bolo vidieť, že speváčka pár kíl pribrala. "Vidím, že niektorí z vás sú znepokojení mojou váhou. Rozrušili vás fotografie z akcie, na ktorej som sa zúčastnila na počesť svojho mŕtveho kamarátky Dr. Maggie DiNome. Dostala cenu Duke za jej neúnavné úsilie a prispenie v boji proti rakovine. Ale žiaľ, moja váha sa vám zdá oveľa dôležitejšia," napísala. 

Zdroj: Profimedia.sk

"Musím priznať, že šaty mi na fotkách tak nepristanú, ako to bolo v mojej kuchyni, ale aj tak sa cítim krásna. Takže moji milí a tí, čo sa cítite dotknutí, prosím, nebojte sa o mňa. Ja sa o seba nebojím. A o vás si už vôbec nerobím starosti..." pokračovala v svojej správe.

"Som v úplnom poriadku. Som šťastná, zdravá a moje zmyselné a silné telo si tiež zaslúži nejaký odpočinok. Ďakujem za váš záujem. S láskou, cheescake," dodala speváčka.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.