Šoubiz

Kam sa hrabe Kardashianka! Toto je zadok!

Dara Rolins

Dara Rolins potvrdzuje: Žiadny photoshop!

Dara Rolins už v minulosti dokázala priznať zväčšenie poprsia či úpravu nosa. Keď sa teda ľudia začali "navážať" do toho, či je vypučený zadok na už staršej fotke naozaj jej vlastný, nedalo jej to a okrem svojich nedeľných statusov pridala na sociálnu sieť reakciu na tieto komenty. A keďže si za ním "stojí", potvrdila skutočnosť, že žiadny photoshop neúradoval:

"Pretože sa včera v komentoch niekoľkokrát objavil názor, že jeden, druhý (alebo tretí:)?....) zadok nie je môj VLASTNÝ- vraj že mi ho photoshopom prifúkli, dorobili - pridávam ešte krátke videjko z fotenia, ako DÔKAZ:)! Je pravdou, že sme so sestrou typovo odlišné, ale dve veci sme mali vždy rovnaké: žiadne prsia a guľatý zadok:). S tým prvým sme zatočili raz dva a ten zadok... Noo, zvykli sme si. A dnes, keď sa konečne zmenila doba a zadky sú vlastne in - si už ani nesťažujeme:). Ten môj sa tvári celkom normálne v kľudovom režime. Ale jakmile sa prehnem v páse a takzvane ho vypučím:) - nastáva tzv. “Kardashian" efekt, kedy vyzerá jak vyzerá. Žiadne triky ani photoshop, ale poctivÁ ric:)! A všetkým ženám, ktoré riešili alebo riešia podobné mindráky - malá, veľká…skôr riešte jej tvar. A keď už ju máte, predajte to! Aspoň vás majú chlapi za čo čapnúť:)…"


Darina mladosť vraj bola plná omylov: Dara Rolins: Neuveriteľné! Je toto naozaj ona?

Laura zdedila nielen krásu a talent, ale aj zlozvyky: Dcéra Dary Rolins: Celá po mame!

Boli sme svedkami stretnutia Dary a Rytmusa po piatich dňoch odlúčenia. A takto to vyzeralo: Súkromie Dary a Rytmusa vás vždy zaujíma! Máme nové pikošky!

BRATISLAVA/Narcis

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.