Šoubiz

Nicole Richie váži len 40 kíl. Vyzerá strašne!

Nicole Richie
Zdroj: Star

Americká hviezda prehráva boj s anorexiou.

Nicole Richie bola odmalička bacuľkou. Po tom, ako vstúpila po boku Paris Hilton do sveta šoubiznisu, nechcela byť práve tou škaredou polovicou známeho dua. Pustila sa do chudnutia, ale stratila mieru. Až tak, že v roku 2006 z nej bola chodiaca kostra. 

Zdroj: Star

Zachránilo ju práve manželstvo a jej dve deti. Nicole pribrala a jej postava bola ideálna. Tridsaťdvaročná hviezda však opäť začala chudnúť a ako ukazujú najnovšie fotografie magazínu Star, pravdepobodne má anorexia zase navrh. 

Magazínu Star blízky zdroj prezradil, že Nicolina strava pozostáva len zo slnečnicových semienok, zelera a džúsov. Najväčšie starosti o ňu má jej manžel Joel Madden a adoptívny otec Lionel Richie.

"Joel je veľmi často preč a nikto si už nie je istý, koľko toho Nicole vlastne zje. On sa o ňu extrémne bojí a dohovára jej, aby sa viac sústredila na svoje zdravie pre dobro ich detí, ktoré potrebujú matku. Keď ju ale konfrontuje s tým, aby prijímala viac živín, ona mu len odpovie, že džúsy jej dávajú všetko, čo potrebuje," povedal blízky zdroj. 

Nicole sa vraj dostala na hranicu 40 kíl. Mama dvoch detí snáď dostane rozum a začne viac jesť. 


 

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.