Mohutná Selena Gomez v ďalších nelichotivých plavkách

selena2.jpg

Speváčka síce pribrala, ale vyzerá pekne. Len by si mohla vyberať iné modely plaviek.

Americká herečka a speváčka Selena Gomez sa v poslednom čase viac zaoblila, čo rozhodne nie je na škodu. Zväčšili sa jej aj prsia, ktoré teraz rada ukazuje v odvážnejších výstrihoch. Ale na niečo zabudlo. S kilami navyše by sa zišlo aj o číslo väčšie oblečenie, alebo aspoň plavky. 

Zdroj: Profimedia.sk

Na dovolenke v Mexiku, kde si užívala s kamarátmi, sa najskôr predviedla v ružových bikinách. Tento model jej postave absolútne nepomohol. Špeciálne pásiky jej len vytlačili boky a zadok a Selena tak vyzerala mohutnejšie, ako v skutočnosti je. FOTO TU!

Zdroj: Profimedia.sk

Nepomohla si ani ďalším modelom, ktorý svojím strihom a vzorom opäť len zvýraznil nedostatky a nie to pekné. Viditeľný rozdiel je medzi speváčkinou fotkou na Instagrame a na fotkách od bulvárnych fotografov, ktorí ju sledovali. Selena na tej svojej leží a fanúšikom a neprajníkom posiela jasný odkaz: "Ja som so sebou spokojná!" To je predsa najdôležitejšie. 

Zdroj: Instagram/ Selena Gomez

Úplne inak zase vyzerá na fotke, ktorú zverejnil fotograf Mario Testino. Pochádza z takzvanej uterákovej série, čiže sa ich dočkáme viac. Rovnako sa takto nedávno nechal nafotiť aj Selenin bývalý priateľ Justin Bieber. 

Zdroj: Instagram/ Mario Testino

MEXIKO/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti