Šoubiz

Nádherný trailer k rozprávke Malý princ. Dostane aj dospelých!

maly princ.jpg

Tu sa začína cesta dievčatka do čarovného sveta, kde zistí, že najviac záleží na ľudskom spojení a že "Dobre vidíme iba srdcom, to hlavné je očami neviditeľné."

Vďaka animovanému filmu od režiséra Marka Osbornea, ktorý si za snímku Kung Fu Panda vyslúžil nomináciu na Oscara, môžeme znovu objaviť čaro jedného z najobľúbenejších príbehov všetkých čias. Ide vôbec o prvú animovanú adaptáciu kultového majstrovského diela Antoinea de Saint-Exupéryho.

Dej tvorí život malého dievčatka (Mackenzie Foy), ktorú až príliš svedomito pripravuje na život dospelej jej mama (Rachel McAdams). Do bodky naplánovaný harmonogram jej ale naruší sused - letec (Jeff Bridges), ktorý jej porozpráva príbeh a predstaví svet, do ktorého ho kedysi dávno zasvätil Malý princ. Tu sa začína cesta dievčatka do čarovného sveta, kde zistí, že najviac záleží na ľudskom spojení a že "Dobre vidíme iba srdcom, to hlavné je očami neviditeľné."

Ďalej vo filme môžete počuť hlasy hercov ako Paul Rudd, Marion Cotillard, James Franco, Benicio del Toro, Ricky Gervais, Paula Giamatti, Bud Cort a Albert Brooks.


FRANCÚZSKO/ USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.