Šoubiz

Ako to vyzeralo na koncerte Bonnie Tyler? Stále vyzerá skvele!

bonnie tyler.jpg

Speváčka sa spevom baví, aj po rokoch sa stále považuje za koncertnú umelkyňu.

Mohla by si pokojne užívať penziu, ona však skáče na pódiu. Popová hviezda osemdesiatych rokov Bonnie Tyler navštívila Bratislavu. Na to, aby roztancovala publikum, nepotrebovala veľkolepú šou. Stačila jej k tomu poctivá muzika a jej hlas.

Speváčka sa spevom baví, aj po rokoch sa stále považuje za koncertnú umelkyňu. Vek jej vôbec neprekáža. "Už nemusím nikomu nič dokazovať. Moja mama hovorievala, choď tam, pretože to nikto neurobí za teba. Ver si. Dnes sa už nemusím trápiť tým, čo si ľudia myslia," hovorí Bonnie. 

Jej hity pozná snáď každý. Dodnes ich prerábajú iní umelci. A aj keď Tyler vydala neskôr ďalši albumy, každý si ju pamätá vďaka trom piesňam.

Bonnie preslávil jedinečný chrapľavý hlas. Nemala ho ale vždy. Na začiatku kariéry musela podstúpiť operáciu hlasiviek a hrozilo, že so spevom skončí.

"Mala som ich veľmi veľké a museli časť odstrániť. Celý život som čakala na úspech a keď sa dostavil, musela som prestať spievať. To nanútené mlčanie bolo strašné. Vrátila som sa až po pol roku," hovorí speváčka. A práve pokazená operácia jej zmenila hlas, ktorý ju preslávil.

Bonnie Tyler sa na nič sa nehrá. Žije pre poctivú muziku a to dokázala aj v Bratislave. Organizátori počítali len so sedením. Stačili však prvé tóny a celá hala stála a tancovala.BRATISLAVA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.