Šoubiz

Detská hviezda z populárneho sitcomu spáchala samovraždu

dvojcata.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

O týždeň by herec oslávil 20. narodeniny.

Hviezda jedného z najpopulárnejších sitcomov 90. rokov Raymonda má každý rád Sawyer Sweeten zomrel. Mal len 19 rokov. Rozhodol sa odísť z tohto sveta dobrovoľne. Strelil sa do hlavy na verande domu jeho rodiny v Texase. Túto smutnú správu potvrdila jeho staršia sestra Madylin. "Dnes ráno sa stala obrovská tragédia. Sme zničení správou, že náš milovaný brat, syn a priateľ si vzal život. Len týždeň pred jeho 20. narodeninami," napísala. 

Zdroj: Profimedia.sk

Sawyer hral postavu Geoffreyho Baroneho v sitcome z dielne televízie CBS od roku 1996 do 2005. Hral v ňom spolu s jeho dvojčaťom Sullivanom. Hereckú kariéru odštartovali ako 16-mesačný a keď skončil seriál, skončili spolu sním.

Naposledy sa mladý herec objavila na TV Land Awards v roku 2010. Vo štvrtok popoludní Madylin, ktorá sa tiež objavila v seriáli ako staršia sestra Ally, napísala na Facebook: "Chcem vás všetkých vyzvať, aby ste svojím blízkym ukázali, ako ich ľúbite. Dajte im vedieť, ako vám na nich záleží."

Zdroj: Profimedia.sk

Správa šokovala aj hercov zo seriálu. Patricia Heaton, ktorá v sitcome hrala Sawyerovu mamu Debru, napísala: "Sawyer Sweeten bol vtipný a správny chalan. Odišiel od nás príliš skoro."

"Som veľmi smutná z toho, že Sawyer Sweeten, ktorý hral môjho vnuka, zomrel. Bol to milý chlapec a bude nám veľmi chýbať," napísala Doris Roberts. USA/ nt, mirror.co.uk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.