Šoubiz

Kráska z Pobrežnej hliadky ukázala prsia pred kamerami. Dá si ich zmenšiť!

nicole2.jpg
Zdroj: Profimedia.sk/ YouTube

V minulosti si Nicole nechala niekoľkokrát upraviť prsia. Teraz ich ale chce mať menšie.

Herečka Nicole Eggert sa stala megahviezdou vďaka účinkovaniu v seriáli Pobrežná hliadka. Ako Summer Quinnová v červených plavkách očarila mnoho mužov po celom svete. Spolu s Carmen Electra a Pamelou Anderson patrila medzi sexbomby.

Neskôr ale veľmi pribrala a do povedomia sa dostala už len tým, že chudla v reality šou pred kamerami. Úspešne. No dostavil sa jojo efekt a hoci sa jej opäť podarilo schudnúť, už nikdy nebola taká ako predtým. Stále však vyzerá dobre. 

Zdroj: Profimedia.sk

Štyridsaťtriročná herečka sa aj upísala ďalšej reality šou s názvom Botched. V minulosti si Nicole nechala niekoľkokrát upraviť prsia. Teraz ich ale chce mať menšie, o čo sa pred kamerami postarajú špičkoví plastickí chirurgovia. Z veľkosti DD tak prejde na B. Americká hviezda tak ukázala prsia celému svetu počas nahrávanej konzultácie.

"Som si istá, že to chcem urobiť, pokiaľ sa to urobí správne. Ale mala som už v živote takú smolu, že sa bojím, aby to nedopadlo ešte horšie," povedala. Lekár jej počas konzultácie povedal, že predchádzajúce operácie neboli dobre urobené.

"Teraz vám chytím celý prsník do ruky, to znamená, že určite nemáte veľkosť päť. Moje ruky so totiž dokonale uspôsobené na trojky," povedal lekár. 

https://www.youtube.com/watch?v=DEyhAepln6U


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.