Šoubiz

Tajomstvo kráľovskej rodiny. Diana a Charles ukrývali dcéru!?

sarah dcera.jpg

Bulvárny plátok prišiel s príbehom, ktorý nájdete aj v knihe. Inšpiroval sa?

Od radosti a očakávania z nastávajúceho príchodu na svet druhého potomka Kate Middleton a princa Williama odpútava pozornosť šokujúca informácia, s ktorou prišiel americký plátok. Ak by to aj bola pravda, posunie sa tak celé poradie čakateľov na britský kráľovský trón.

Princezná Diana a princ Charles vraj majú aj dcéru, ktorú roky ukrývali. V roku 2013 sa v krajine uzákonilo, že nárok na trón majú rovnako ženy ako aj muži. To znamená, že poradie nasledovníkov by bolo takéto: princ Charles, utajovaná sestra, princ William, princ George, po ňom jeho nový súrodenec a až potom nasleduje princ Harry.

Zdroj: TASR

Utajovaná sestra sa volá Sarah, má 33 rokov a žije v Novom Anglicku v Spojených štátoch. Ako je ale možné, že princ William sa Diane a Charlesovi narodil 11 mesiacov od ich svadby?

Vysvetlenie amerického bulváru je nasledovné. V roku 1980 sa Diana musela na kráľovninu požiadavku podujať na gynekologické vyšetrenie, aby dokázala, že je vhodná a plodná budúca nevesta pre jej syna Charlesa. Diane tak odobrali niekoľko vajíčok a Charlesovi zase spermie. Test prebehol úspešne a dvojica sa mohla vziať.

Vzorky mali byť zničené, ale istý lekár si jedno embryo nechal a implantoval ho do maternice svojej ženy. Tá tak vynosila Charlesovo a Dianino dieťa. Dievčatko prišlo na svet v októbri 1981, 10 týždňov po kráľovskej rozprávkovej svadbe, ktorú sledoval celý svet.

Ako Sarah vyrastala, mnohí jej hovorili, že vyzerá ako kópia princeznej Diany. O tom, že by bola jej mamou ani len netušila. Až do nehody jej rodičov, ktorí zomreli, keď mala po dvadsiatke. Po ich smrti narazila na denník, kde bolo zapisované všetko o umelom oplodnení. Táto metóda bola totiž začiatkom 80. rokov ešte len v plienkach.


Sarah tak začala pátrať po svojom pôvode. Ale pred dvomi rokmi dostala záhadnú správu, ktorú ju varovala, aby nechala všetko tak, inak príde o život. Spomenula si na Dianinu smrť. Autonehodu v Paríži považuje za vraždu a vystrašená emigrovala do Ameriky, kde sa ukrýva pod falošnou identitou.

Tento príbeh je natoľko prešpekulovaný, že mu nikto neverí. Navyše akoby z oka vypadol románu od Nancy E. Ryan žijúcej na Floride. Jej kniha Th Disappearance Of Olivia je o dievčati, ktoré prišlo na svet umelým oplodnením s tým, že embryo bolo vložené do maternice inej ženy. Keď na to v dospelosti príde, začne pátrať po svojom pôvode a zistí, že je dcérou princeznej. Žena je v knihe úplne podobná princeznej Diane. Sama autorka totiž priznala, že ju Diana fascinovala, a niečo z nej vložila do knižnej postavy. Olivia sa tiež musí ukrývať, pretože sa jej vyhrážajú smrťou, aby neohrozila poradie členov v čakaní na kráľovský trón.

Magazín Globe, jeden z najpredávanejších bulvárov v Amerike, zašiel vo svojom príbehu ešte ďalej. Vrátil sa k nemu pred pár mesiacmi, kde píše o tom, ako sa so Sarah, údajnou dcérou Diany, mala stretnúť Kate Middleton. Všetko sa malo odohrať v New Yorku, nemal chýbať ani William, ktorý vraj nemohol uveriť podobe medzi Sarah a jeho zosnulou matkou. Na titulke plátku nechýba ani Sarahina fotka a niekto nevie, či táto žena v skutočnosti existuje, alebo ju vytvorili v počítači. Jedno ale pravda je, že magazín už skutočne zašiel priďaleko!


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt, DailyMail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.