Šoubiz

Mediálny odpad!? Talentu nikde, ale prerazili vďaka silikónom

kozy2.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Pozrite si "celebrity", ktoré si stavajú kariéru najmä na svojich silikónových prsiach.

Hoci to nie je oficiálne, šoubiznis sa delí na dve skupiny. Ľudí, ktorí ohurujú nielen dobrým vzhľadom, ale aj kvalitnou prácou a skutočne niečo dokázali. Takí si skutočne zaslúžia pomenovanie osobnosť. A potom je tu skupina rýchlokvasených hviezd, takzvaných celebrít, ktoré ešte nič neurobili a pravdepodobne ani neurobia a už uverili v samých seba. Dnes im ku šťastiu stačí prehlásiť niečo hlúpe, odfotiť sa bez oblečenia a mať tisíce fanúšikov na sociálnej sieti. Ale podľa toho sa úspech nemeria.

Niektorým to ale nevysvetlíte a neprekáža im ani to, že na nich nadávajú, nemajú o nich vysokú mienku a prívlastkami zlatokopka či prostitútka sa ešte aj hrdia, lebo vedia, že ich to lepšie predá. Aj keď také v skutočnosti nie sú. Možno...

Pozrite si "celebrity", ktoré si stavajú kariéru najmä na svojich silikónových prsiach, hoci talent by ste u nich museli hľadať lupou.

Jodie Marsh

Zdroj: Profimedia.sk

Tridsaťšesťročná Britka začínala ako glamour modelka a vyzliekala sa na počkanie. K tomu patrilo aj neustále zväčšovanie poprsia. Až sa raz rozhodla seknúť s modelingom a vrhla sa na bodybuilderskú kariéru, kde je aj úspešná. Ale pri tom vyzliekaní aj ostala. Stačí sa pozrieť na jej konto na sociálnej sieti. 

Courtney Stodden

Zdroj: Profimedia.sk

Dvadsaťročná kráska to už skúšala všade. Prvýkrát na seba upozornila tým, že sa ako 16-ročná vydala za známeho herca Douga Hutchisona. On mal vtedy 50! Najnovšie sa snaží predať svoje domáce sexvideo tomu, kto jej ponúkne najvyššiu cenu. Samozrejme, že si nezabudla dať urobiť silikóny už v 18-tich, hoci mala pekné prirodzené trojky.

Nicole Coco Austin

Zdroj: Profimedia.sk

Tridsaťšesťročná blondínka to skúšala ako profesionálna tanečnica. Najnovšie navrhuje spodnú bielizeň pozostávajúcu len z pár šnúrok. Predovšetkým ale zarába na odhaľovaní svojho megazadku, v ktorom má implantáty a tiež na reality šou spolu s jej manželom, raperom a hercom Ice-T. 

Lacey Wildd

Zdroj: Profimedia.sk

Štyridsaťsedemročná reality hviezda, reálnym menom Paula Thbert, si zarába fotením a preslávila sa len vďaka tomu, že chce mať najväčšie prsia na svete. Pomaly, ale isto, k tomu speje. 

Nadeea Volianova

Zdroj: Profimedia.sk

V prvom rade nevyzerá na svojich 28 rokov a v tom druhom, tiež ešte nič nedokázali. Údajne úspešná speváčka sa narodila vo Francúzsku a má aj ruské korene. Ale jej hudba vám nič nepovie a pre istotu ju radšej ani nepočúvajte. Nadeea najnovšie na seba upozorňuje nahotou. Ako inak...

Angelique Morgan

Zdroj: Profimedia.sk

Tridsaťdeväťročná francúzska reality hviezda to skúšala už v piatich reality šou. A čo popri tom ukazuje? Prsia. Samozrejme silikónové. 

Dominika Mesarošová

Zdroj: Profimedia.sk

Dvadsaťdeväťročná modelka sa do povedomia dostala milostnou aférkou s bývalým šéfom Miss ČR Janem Moťovským. Nasledovali plastické operácie a odvtedy je vyhľadávanou modelkou a fotomodelkou. Pózovala už aj pre Playboy. 

Eva Feureislová

Zdroj: Profimedia.sk

Táto čudná žena to skúšala v SuperStar, v reality šou a keď už nič nezabralo, tak si nechala pred kamerami upraviť prsia a tvári sa ako modelka. To ostatné, čo o nej nájdete, sa ani nedá publikovať.
USA/ VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.