Šoubiz

Zo šedej myši sexi hviezda s vražedne krásnymi nohami!

taylor.jpg
Zdroj: GLAMOUR/ Profimedia.sk

Vyrástla v krásnu ženu so znamenitým módnym vkusom.

Začínala ako 14-ročná, dnes má 25 rokov a patrí medzi najväčšie hudobné skvosty na súčasnej hudobnej scéne. Taylor Swift by ocenenia na poličke mohli závidieť aj staršie hviezdy. Rodáčka z Wyomissingu, ktorá sa presťahovala za slávou do Nashville, urobila veľmi dobre. 

Zdroj: GLAMOUR

Taylor preslávili hity o jej rozchodoch s mužmi. Dnes si z toho sama robí žarty. Ale v poslednom období sa trochu odklonila od country, čo jej prinieslo ešte väčší úspech. Je to však nepatrná zmena oproti premene jej vizáže. 

Zdroj: GLAMOUR

Americká hviezda vyrástla v nádhernú ženu, ktorá na seba nepotrebuje upozorňovať prostredníctvom škandálov. Stačí jej na to milý úsmev, skvelé oblečenie, pretože Taylor má skutočne vycibrený vkus. Po zmene účesu má dokonca ešte väčší šmrnc. Navyše pochopila, že také vražedne krásne nohy treba ukazovať a vždy ju stretnete na verejnosti v šortkách, sukničkách či krásnych šatách. 

Zdroj: GLAMOUR

Napokon jej podľahol aj najlepšie zarábajúci DJ sveta Calvin Harris, s ktorým sa stretávajú už niekoľko týždňov. Je to ale trošku čudné, keďže Taylor je veľmi dobrou kamarátkou s Ellie Goulding, ktorá s Calvinom randila takmer dva roky. A aj ďalšia kolegyňa Rita Ora by im vedela rozprávať. Keby sa tieto tri stretli na kávičke, bola by to zaujímavá konverzácia. 

Zdroj: GLAMOUR
 


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.