Šoubiz

To je podoba! Čím staršia, tým viac ako jej sestra

Jamie Lynn Spears
Zdroj: YouTube.com

Aj z tejto krásky je už speváčka.

Mladšia sestra Britney Spears Jamie Lynn Spears ide po stopách svojho staršieho idolu. Hnedé vlasy si prefarbila na blond, zvolila podobný účes, ako má jej sestra, natmavo namaľovala oči a vydala prvý singel How Could I Want More z pripravovaného albumu. A Britney je na ňu veľmi hrdá.

Zdroj: YouTube.com

„Nemôžem uveriť, ako krásne moja sestra vyzerá," povedala Britney k Jamieinmu novému klipu. Povedzme si rovno, vyzerá ako ona. 22-ročná Jamie to už skúšala ako herečka a nie až tak neúspešne. Ako jedenásťročná si zahrala v snímke Crossroads, v televíznom programe All that, v seriáli Zoey dokonca stvárnila hlavnú postavu.


To jej sestra Britney dokazuje aj svojimi činmi. Veď už ako šestnásťročná bola tehotná s jej vtedajším priateľom Caseym Aldridgeom, s ktorým bola aj zasnúbená. Porodila dcéru Maddie Briann a s Casyem sa neskôr rozišla.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Ako speváčke to Jamie Lynn Spears ide však veľmi dobre. Dovolíme si povedať, že jej hlas je lepší ako Britney. V klipe sa zatiaľ nevyzlieka a nestavia na vulgárnosti. Zatiaľ! Čo poviete vy? Pozrite si jej nový klip k prvej piesni How Could I Want More.


USA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.