Šoubiz

TOM JONES bude koncertovať na Bratislavskom hrade!

TOM_JONES.jpg

Prinášame skvelú správu fanúšikom úžasnej legendy pop music menom TOM JONES.

Už 19. augusta 2015 budete môcť zažiť jeho exkluzívny koncert pod holým nebom na Západnej terase Bratislavského hradu! Užite si letný večer plný noblesy výnimočným spôsobom a dajte sa unášať fantastickými hitmi tohto umelca pôvodom z Walesu.

Počet miest je limitovaný, preto nezmeškajte spustenie predaja a zabezpečte lístky pre seba a svojich blízkych na tento nezabudnuteľný koncert čo najskôr! Túto šancu dostane len obmedzený počet tých najrýchlejších záujemcov. Tom Jones vystúpi na Bratislavskom hrade v rámci Vivien Exclusive Night. 

V roku 2011 na tomto výnimočnom mieste koncertovalo pod hlavičkou Vivien Exclusive Night famózne spevácke kvarteto Il Divo, ktoré zožalo ovácie nadšených divákov. Vypredanému publiku pod holým nebom vtedy pop-operná štvorica odovzdala dušu a diváci boli nadšení. Preto neváhajte a sledujte spustenie predaja lístkov na VIP udalosť tohto leta.

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100-miliónov predaných hudobných nosičov. V roku 2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom viacerých hudobných ocenení, vrátane Grammy a Brit Awards. 

V druhej polovici 60. rokov lámal ženské srdcia v Las Vegas, kde vystupoval vo svojom typickom pódiovom oblečení - v širokých nohaviciach a rozhalených košeliach. Svojim plným barytónom dostával ženské publikum do mdlôb. A ten hlas mu zostal dodnes!

A rozhodne najlepšie vyznie v impozantných priestoroch Západnej terasy Bratislavského hradu. Hity ako Delilah, She´s a Lady či Sexbomb si môžete s Tomom Jonesom zaspievať na hrade aj vy.

INFORMÁCIE O PODUJATÍ:

Tom Jones LIVE
Streda 19. augusta 2015
Západná terasa Bratislavského hradu

Viac informácií na: www.vivien.skwww.tomjones.com.

Vstupenky sú dostupné v predajnej sieti Eventim www.eventim.sk od stredy 6. mája.

BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.