Šoubiz

Konečne to priznala! Pery 17-ročnej Kylie jej zázračne nenarástli

kylie jenner pery.jpg
Zdroj: Profimedia.sk/ Instagram

Pery má síce teraz pekné, ale predsa len je to v jej veku akosi skoro.

Tak toto už ani nie je šokujúce priznanie. Zo 17-ročnej reality hviezdy Kylie Jenner sa už smial celý svet. Mladá kráska sa totiž narodila obdarená všade možne, len pri vrchnej pere jej príroda nenadelila objem. S tým sa nevlastná sestra Kim Kardashian nevedela zmieriť, a tak sa uchýlila k pomoci od odborníkov.

Nechala si ich napichať už v 16-tich a to tak, že sa to nedalo prehliadnuť. Rok ale držala bobríka mlčanlivosti a vymýšľala si všetky možné procedúry, len napichanie pier nepriznala. Tentoraz to ale povedala na plné vylepšené ústa vo vlastnej reality šou a myslí si, ako všetkým šokuje. "Mám pravidelné výplne pier. Nechcela som to predtým hovoriť, pretože ma ľudia vždy za všetko rýchlo odsúdia. A neklamala som," povedala.

Kylie naša zlatá, my sme to vedeli skôr ako ty. Pery má síce teraz pekné, ale predsa len je to v jej veku akosi skoro. Čo bude robiť so sebou v najbližších rokoch? Ak si vezme príklad z celej rodiny, ktorá plastické zákroky berie ako koláč na raňajky, tak je to jasné. Napríklad Kim Kardashian sa už po desiatich rokoch na seba ani nepodobá. A jej mama Kris Jenner má natiahnutú pokožku zrejme až na záhlavku. O jej otcovi Bruceovi, ktorý sa len nedávno oficiálne zmenil na ženu, už nemôže byť ani reči.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.