Šoubiz

Z upratovačky zlatokopka! Schwarzenbergova Janka nafotila porno

Karel Schwarzenberg
Zdroj: Profimedia.sk

S touto ženou sa vážené knieža objavilo na Českom slávikovi.

Karel Schwarzenberg sa na odovzdávaní Českého slávika objavil so ženou, ktorá má pikantnú minulosť. Jana Vopěnková (25) nepochádza zo žiadnej váženej rodiny s modrou krvou alebo obrovskými financiami. 

Zdroj: Profimedia.sk

Jana sa učila za kozmetičku, ale po troch rokoch opustila školu a urobila si maturitu na strednej poľnohospodárskej škole v Žatci. Potom sa odsťahovala do Prahy, kde bývala u svojej babičky. Istý čas dokonca pracovala ako upratovačka. 

Odkedy sa objavila po Schwarzenbergovom boku, valí sa na ňu jeden škandál za druhým. Samozrejme, že tým poškodzuje aj jeho meno. V českých médiách sa totiž objavili fotky, na ktorých je Jana zachytená pri lesbických hrách v krčme. 

Zdroj: Prask.nova.cz

Neúspešný kandidát na českého prezidenta je ale stále ženatý. Kým však on žije na zámku Dřevíč v obci Sýkořice, jeho manželka Theresa sa zdržiava na zámku Obermurau v rakúskom Štajersku. Ich manželstvo nebolo vždy idylické. 

Manželia sa stretli v roku 1957 v Hardeggu na bankete pre slobodných aristokratov. Rodina ich vzťahu ale nebola naklonená. Theresa síce mala urodzený pôvod, ale jej rod bol nižšieho šľachtického stavu. Knieža si však presadilo svoje, a tak sa dvojica vzala v roku 1967.

Zdroj: Prask.nova.cz

Počas manželstva porodila tri deti. Idylické manželstvo sa skončilo v roku 1987. V tom roku vyšlo najavo, že tretí syn nie je Karlovým dieťaťom. Theresa mala pomer s politikom a priemyselníkom Thomasom Prizhornom. 

Takú verejnú potupu knieža neustál. O rok neskôr sa rozviedli, ale zostali v kontakte. Theresa sa počas lyžovačky zranila tak nešťastne, že ochrnula. Schwarzenberg sa k nej vrátil a staral sa o ňu. Po úspešnej operácii už vie opäť chodiť. Dvojica sa znovu zblížila a po dvadsiatich rokoch sa vzali druhýkrát.


 


 ČESKÁ REPUBLIKA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti