Šoubiz

Nové fotky 120-kilovej modelky. Má takmer dva milióny fanúšikov

tess.jpg

Napriek jej malému vzrastu a váhe 120 kíl, začína byť v tomto biznise veľmi úspešnou.

Tess Holliday sa dostala do povedomia pred niekoľkými mesiacmi. Zaujala totiž aj tvorcov magazínu Vogue, a to už je čo povedať. Štíhle modelky sú akosi na ústupe a do popredia sa konečne dostávajú ženy s normálnymi krivkami. Ale Tess nasadila latku ešte vyššie. Napriek jej malému vzrastu a váhe 120 kíl, začína byť v tomto biznise veľmi úspešnou. 

Zdroj: Charlotte Hackett/ MiLK Management

Donedávna pózovala na vlastnú päsť a nemala podpísanú žiadnu zmluvu s agentúrou. Tentoraz je to už ale oficiálne a za sebou má prvé zmluvné fotenie. V januári podpísala zmluvu s londýnskou agentúrou MiLK. 

Zdroj: Charlotte Hackett/ MiLK Management

"Či už pozitívne, alebo negatívne, niečo v ľuďoch evokujem. Chcem zmeniť pohľad spoločnosti na krásu a na to, čo je akceptovateľné v tomto biznise. Neexistuje cesta ako byť krásna. Každý z nás si zaslúži svoje miesto," hovorí matka 9-ročného chlapca. 

Zdroj: Charlotte Hackett/ MiLK Management

"Vo svete módy by mala tiež byť rôznorodosť a vývoj. Tieto fotky dokazujú, že krása môže byť akejkoľvek veľkosti," hovorí riaditeľka agentúry MiLK Management Anna Shillinglaw.

Tess majú v zuboch mnohí ľudia, ktorí jej vyčítajú, že propaguje obžerstvo ako normálnu vec. Naopak, niektorým sa to zrejme páči. Na Instagrame má 625-tisíc fanúšikov a na Facebooku 850 000. 

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.