Z Clooneyho manželky zostala už len veľká hlava. Jej váha je hrozivá

amal.jpg

Amal váži len 45 kíl a pri jej výške to rozhodne nie je dosť.

Je krásna, inteligentná, úspešná, uznávaná a z množstva žien po boku herca Gerogea Clooneyho je druhou, ktorej sa podarilo ho dostať pred oltár. V prípade tohto starého mládenca v to už nikto ani nedúfal. Amal, ktorá je úspešnou právničkou, si okamžite získala srdcia všetkých hercových fanúšikov a aj fanúšičiek. Ale zdá sa, že nápor jeho slávy nezvláda. 

Zdroj: Profimedia.sk

Manželia vyzerajú spokojne a šťastne a nič nenasvedčuje tomu, že by v ich vzťahu prevládali nejaké problémy. Na Amal pravdepodobne len doľahlo to prenasledovanie paparazzmi. Takto si zrejme spokojný život s Georgeom nepredstavovala. A možno má aj veľa práce. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk
 

Amal ešte minulý rok mala normálnu váhu. Bola štíhla, ale tak akurát. Dnes je z nej chodiaca kostra a údajne váži len 45 kíl, čo je pri jej výške žalostne málo. Manželka hollywoodskeho herca šokovala svojím zjavom minulý týždeň, kedy sa v džínsach doslova strácala. 

Zdroj: Profimedia.sk

A nielen v nich. Podobne to bolo aj na nedávnej premiére rozprávky Tomorrowland od Disney v Anaheime, ale aj na druhý deň na letisku v New Yorku, kde ju čakajú prednášky na univerzite. Na Amal skutočne vyniká už len hlava a pár kíl navyše by len prospelo nielen jej kráse, ale najmä zdraviu. 

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti