Šoubiz

Superstar je za dverami. Máme nové info!

Lukáš Adamec, Pepe Majeský

Režisér Pepe Majeský o Superstar.

Od prvej Československej Superstar uplynuli už 4 roky. Víťaz Lukáš Adamec, ako sa hovorí nezaspal na vavrínoch, robí to čo ho baví a dokonca stihol toho viac, než dosť. Okrem toho, že si založil vlastnú rodinu, produkuje hudbu, vystupuje, spieva a hrá, dokonca nedávno prijal ponuku účinkovať vo svetoznámom muzikály Jesus Christ Superstar!

Pre tých, ktorý vedia spievať a chcú žiť svoj sen máme výbornú správu! Superstar je tu opäť a tak vám, dáva možnosť vyskúšať si to na vlastnej koži! Pre všetko treba niečo urobiť, rovnako je to aj v tomto prípade! Stačí spraviť jednoduchú vec... prihlásiť sa, prísť na casting a ukázať čo je vo Vás. Lukáš má pre Vás jednoduchý návod a režisér projektu Pepe Majeský, Vám prezradí kde a kedy, castingy začínajú.
Nehanbite sa a ukážte čo je vo Vás!


Už čoskoro štartuje ďalšia séria speváckej súťaže SuperStar, kde sa znovu bude hľadať spevácka hviezda. Stať sa ňou a zmeniť svoj život môžete aj vy, ale najprv sa musíte do súťaže prihlásiť a prísť na kasting, ktorý sa bude konať v Bratislave, Košiciach a Žiline: SUPERSTAR opäť štartuje! Prihláste sa na kasting!

Pamätáte si? Lukáš Adamec je víťaz SuperStar spred štyroch rokov, ktorý vo finále súperil s Gabrielou Gunčíkovou: Život hore nohami! Lukáš Adamec je na roztrhanie!

Superstar 2015 sa blíži a vy máte už teraz možnosť prihlásiť sa! Ak ste doteraz nenabrali potrebnú odvahu a myslíte si, že na to máte, neváhajte ani sekundu! : Lukáš Adamec zvíťazil v SuperStar! Staň sa víťazom aj ty!


Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.