Šoubiz

Hľadajú sa nové detské hviezdy do seriálu televízie Markíza!

Chlapi neplačú, Timur Kramár, Marcel Chlpík

Ak máte doma malý talent príďte sa ukázať

Nie je to tak dávno čo tvorcovia seriálov hľadali nové detské tváre a práve teraz opäť prichádzajú s apelom na rodičov.

Určite mnohí z vás majú doma talentované dieťa, ktoré sa nehanbí postaviť pred kamery a zahrať malú rolu, Veď kto vie, možno sa práve z toho vášho drobca vykľuje talent, ako napríklad Marcel Chlpík, ktorý sa výborne etabloval v dennom seriáli Chlapi neplačú a našiel si v ňom svoje stabilné miesto. TV Markíza im preto dáva výnimočnú šancu ukázať, čo sa v nich skrýva.

Ak si myslíte, že vaša dcéra alebo syn by zahviezdili pred kamerou a ukázali tak, aký talent zdedili, budeme radi, keď vás uvidíme. Hľadáme dievča vo veku 7-10 rokov /ideálne útleho vzhľadu, na farbe vlasov nezáleží /a chlapca vo veku 12-14rokov. Záujemci môžete poslať fotky a kontaktné údaje: telefónne číslo, adresa, vek dieťaťa na [email protected]  Casting bude na budúci týždeň v Bratislave, vybraným deťom sa ozveme.

Práve malý Marcel Chlpík ukázal svoj talent, ale nezaostávali za ním ani, Timur a Marko Kramárovci, Riško Labuda, Laura Hritzová a práve teraz majú šancu aj ďalšie deti!

Ak sme vás dostatočne namotivovali a ste presvedčení o tom, že práve vaše dieťa by malo účinkovať v seriáli, prihláste sa!

BRATISLAVA/ markiza.sk, Martina

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.