Dominike Mirgovej materstvo pristane. Je krásna!

domca3.jpg

Ako je vidieť na nových fotkách, mamičke materstvo a to obrovské šťastie veľmi pristane a ešte viac jej pridalo na kráse.

Speváčka Dominika Mirgová porodila len koncom apríla. Kým mnohí čakali, že ukáže synčeka Peťka celému Slovensku, Dominika zverejnila len fotku s jeho ručičkou. Mladá mamička si to ale obhájila na oficiálnej fanpage, kde k fotke zo svadby rodinného príslušníka napísala:

"Veľa z vás rieši prečo nechcem malého ukázať...ako ste počuli v skladbe Talizman - budem chrániť jeho krídla. Tak to proste cítim a s Peťom ho chceme chrániť najviac. Je to náš poklad. Prežívame tie najkrajšie chvíle, ktoré si chceme najviac ustrážiť.. Tak to prosím chápte a rešpektujte."

Zdroj: Facebook/ Dominika Mirgová Official

Popri materských povinnostiach a pekných prechádzkach s malinkým a partnerom Peťom po boku, sa pomaličky vracia aj k pracovných povinnostiam. Fanúšikov informovala o pripravovanej novinke. 

Zdroj: Instagram/ Dominika Mirgová

"Čoskoro vám predstavím svoj nový singel, ku ktorému ste ma inšpirovali vy. V týchto dňoch chlapci strihajú videoklip ku skladbe TU SME BOLI, ktorý sme natočili pred nejakým časom a bude nádherný. Každý z vás sa v nej nájde, lebo je o tom, čo máme všetci spoločné - chceme, aby tu po nás niečo ostalo. Či je to práca, hudba, alebo naše deti. Nikdy sa nevzdávajte, choďte si za svojimi snami, majte pokoru a rešpekt, lebo to sú tie správne ingrediencie k úspechu," napísala Dominika. 

Zdroj: Instagram/ Dominika Mirgová

A ako je vidieť na nových fotkách, mamičke materstvo a to obrovské šťastie veľmi pristane a ešte viac jej pridalo na kráse.


BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti