Tehotná modelka prišla na festival v Cannes nahá so záclonou okolo krku!

noemie.jpg

Na sebe mala voľnejšie kanárikovo žlté šaty, ktoré ale najmä vo vrchnej časti presvitali, a tak sa modelka pochválila zväčšenými prsiami.

Francúzska modelka a herečka Noémie Lenoir bola prvou osobnosťou, ktorej sa podarilo šokovať už počas slávnostného otváracieho ceremoniálu 68. ročníka filmového festivalu vo francúzskom Cannes. Tridsaťpäťročná kráska prišla v najodvážnejších šatách spomedzi všetkých slávnych dám. Na sebe mala voľnejšie kanárikovo žlté šaty, ktoré ale najmä vo vrchnej časti presvitali, a tak sa modelka pochválila zväčšenými prsiami. 

Zdroj: Profimedia.sk

Treba oceniť jej odvahu, pretože máloktorá tehuľka sa na toto odváži. Ale bolo to skutočne vhodné práve na takúto slávnostnú príležitosť?

Zdroj: Profimedia.sk

Noémie je známa predovšetkým pózovaním pre magazíny ako Elle, Sports Illustrated a spoluprácou so značkami ako Gucci, L´Oréal, Next, Gap, Tommy Hilfiger, Victoria´s Secret a Marks and Spencer. Patrí medzi najúspešnejšie čokoládové modelky. 

Zdroj: Profimedia.sk

Tiež sa o nej písalo v súvislosti jej pokusu o samovraždu. Deviateho mája v roku 2010 ju našiel bez známok život muž venčiaci svojho psa neďaleko jej domu v Paríži.


CANNES/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti