Šoubiz

Povedali by ste to o nich? Toto sú najčudnejšie celebritné úchylky

profimedia-0244988140.jpg
Zdroj: TASR

Ani celebrity nie sú zďaleka také dokonalé, ako sa tvária.

Ach, tie celebrity. Dokonalé outfity, mejkap. Len správanie sa im sem tam vymyká spod kontroly. Každá z nich má svoju profesionálnu masku, pod ktorou sa aj napriek tomu skrýva obyčajný človek. Nie sú ničím také výnimočné, až na to, že sa objavujú na titulných stranách časopisov. Dokonca, aj oni majú svoje úchylky, ktoré by ste možno na nich ani netypovali.

Wolfgang Amadeus Mozart

Mozart sa preslávil najmä skladaním hudby. No podľa všetkého, nevynikal len v tom. Veľký talent mal aj v písaní listov, ktoré neboli až také nezvyčajné. Každý by čakal, že svojej manželke písal zamilované listy, kde jej vyznával lásku a ospevoval ju do nebies. Omyl. Mozart trpel chorobou Tourettov syndróm. Jeho listy sa niesli v znamení vulgarizmov, ktoré používal pri takmer každej príležitosti.

Albert Einstein

Matematický génius, ktorý možno nebol častokrát pochopený. Jeho úchylkou boli ženy. Určite nebol zástancom „žili šťastne až kým nezomreli". Jeho ženu, ktorá mu porodila tri deti, opustil a jeho náruč bola plná iných žien a skúseností. Núdzu o nich rozhodne nemal. Paradoxom je, že nakoniec si vzal svoju sesternicu. Nuž, chute máme každý iné.

Charlie Sheen

Charlie Sheen/Charlie Harper. Náhoda? Aj v seriáli Dva a pol chlapa bol známy alkoholickými výstrelkami a striedaním žien ako ponožky. Ženy striedal častejšie. Jeho postava sa od toho skutočného Charlieho Sheena v skutku až tak nelíšila. Možno aj preto ju zahral tak excelentne. Hral samého seba.

Marilyn Manson

Na neho by asi nikto nepovedal, že pochádzal z prísne veriacej rodiny. Práve to ho nakoplo k tomu, aby sa stal antikristom. Jeho oblečenie, mejkap a správanie hovorí za všetko. Nenávisť voči cirkvi začal pociťovať už v detstve, kedy sa jeho rodičia snažili prostredníctvom nej v ňom vyvolať strach zo Satana. Asi ani netušili, že sa stane presný opak. Satan sa stal jeho všemohúcim a na základe neho zmenil svoje správanie aj podobu.

Angelina Jolie

Kráska, ktorá je dnes známa najmä pre svoju charitatívnu prácu a operácie pre vysoké riziko rakoviny, bola kedysi poriadna divožienka. V čase, kedy bola vydatá za herca Billyho Boba Thortona, sa oddávala sadomasochistickým hrám. Pri sexe sa navzájom rezali a pili svoju krv. Ťažko si asi predstaviť, ako to robí s Bradom Pittom...

Cameron Diaz

Čistota nadovšetko. Od mala nás každého učia, že po použití toalety alebo keď prídete domov, si ako prvé máte umyť ruky. Ale nič netreba preháňať. Niekto by to mal povedať aj Cameron. Tá trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou. Je schopná umyť si ruky aj 50-krát denne.


BRATISLAVA/ bh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti